RELÉ PŘEPÍNACÍ 12V/20-30A, 5-KONT. S ÚCHYTEM
Související produkty
RELÉ ROZPÍNACÍ 6V 15/30A S DRŽÁKEM 4 VÝVODY český výrobek 9445171
Relé, hlavní proud - 24 V - 5pinový konektor - Přepínací kontakt - s držákem - Množství: 40 Číslo výrobku: 4RD 933 332-417 Popis: Teplotní rozsah od: -40 °C -...
Relé je součástkou, jejíž hlavním úkolem je spínání signálu.
Teplotní rozsah: 80 °C - Teplotní rozsah od: -40 °C - Teplotní rozsah do: 125 °C Jmenovitý proud: 40 A - Ohmická zátěž: 30 A - Indukční zátěž: 15 A - Kapacitní zátěž: 5 A -...
RELÉ ROZPÍNACÍ 12V 15/30A S DRŽÁKEM 4 VÝVODY
RELÉ SPÍNACÍ 6V/10.30A, 4-KONT. S ÚCHYTEM